Головна » АЕ0200ЕІ

Пошуком по відкритій базі даних Міністерства внутрішніх справ України виявлено, що державний номер АЕ0200ЕІ встановлено або було встановлено на чорний легковий автомобіль SKODA OCTAVIA 2012 року випуску. На сьогодншній день транспортному засобу 7 років.

08 травня 2013 року було здійснено вторинна реєстрація ТЗ, придбаного в торговельній організації в (1201) Дніпропетровське ВРЕР-1.

SKODA OCTAVIAЗвертаємо Вашу увагу, що інформація про ТЗ, представлена на цій сторінці актуальна на 08.05.2013, велика ймовірність, що раніше або пізніше зазначеної дати з цим транспортним засобом проводились інші дії (зняття з обліку, реєстрація, продаж, тощо), обов'язково скористайтесь пошуком дублів або деталізацією по власнику, цілком можливо, що ТЗ знято з обліку і вказаний державний номер присвоєно іншому ТЗ. Перевіряйте всі можливі варіанти.

Деталізація:

  • Дата: 08.05.2013 (на сьогоднішній день пройшло 6 років 1 місяць 9 днів)
  • Місце: (1201) Дніпропетровське ВРЕР-1
  • Опис: вторинна реєстрація ТЗ, придбаного в торговельній організації
  • Гео: Дніпропетровська область, Кривий ріг

  • запчастини для SKODA OCTAVIA
  • точки підключення сигналізації
  • перевірка історії по VIN

Посилання на цю сторінкуПосилання для форумів

Поділись в соціальних мережах

Примітка. Інформація взята з відкритого реєстру "Відомості про транспортні засоби та їх власників" Міністерства внутрішніх справ України на Эдиному державному порталі відкритих даних. uanomer.com.ua не несе відповідальність за можливі помилки і неточності, актуальність і достовірність вказаних даних можна перевірити лише шляхом офіційного запиту у відповідні державні органи. Отримати витяг про SKODA OCTAVIA з Єдиного державного реєстру можна за цим посиланням.

uanomer.com.ua АЕ0200ЕІ