Головна » АН8952ХР

Пошуком по відкритій базі даних Міністерства внутрішніх справ України виявлено, що державний номер АН8952ХР встановлено або було встановлено на сірий напівпричіп KOGEL SN 24 P100 1999 року випуску. На сьогодншній день транспортному засобу 20 років.

01 квітня 2015 року було здійснено перереєстрація ТЗ на нового власника за довідкою-рахуноком в ВРЕР з обслуговування м. Луцька, Луцького, Рожищенського, Ківерцівського, Маневицького районів.

KOGEL SN 24 P100Звертаємо Вашу увагу, що інформація про ТЗ, представлена на цій сторінці актуальна на 01.04.2015, велика ймовірність, що раніше або пізніше зазначеної дати з цим транспортним засобом проводились інші дії (зняття з обліку, реєстрація, продаж, тощо), обов'язково скористайтесь пошуком дублів або деталізацією по власнику, цілком можливо, що ТЗ знято з обліку і вказаний державний номер присвоєно іншому ТЗ. Перевіряйте всі можливі варіанти.

Деталізація:

  • Дата: 01.04.2015 (на сьогоднішній день пройшло 4 роки 2 місяці 16 днів)
  • Місце: ВРЕР з обслуговування м. Луцька, Луцького, Рожищенського, Ківерцівського, Маневицького районів
  • Опис: перереєстрація ТЗ на нового власника за довідкою-рахуноком
  • Власник: Пошук (Юридична особа або державне підприємство)
  • КОАТУУ: 1412336300
  • Гео: Донецька область, Маріуполь

  • запчастини для KOGEL SN 24 P100

Посилання на цю сторінкуПосилання для форумів

Поділись в соціальних мережах

Примітка. Інформація взята з відкритого реєстру "Відомості про транспортні засоби та їх власників" Міністерства внутрішніх справ України на Эдиному державному порталі відкритих даних. uanomer.com.ua не несе відповідальність за можливі помилки і неточності, актуальність і достовірність вказаних даних можна перевірити лише шляхом офіційного запиту у відповідні державні органи. Отримати витяг про KOGEL SN 24 P100 з Єдиного державного реєстру можна за цим посиланням.

uanomer.com.ua АН8952ХР