Головна » АР9872СІ

Пошуком по відкритій базі даних Міністерства внутрішніх справ України виявлено, що державний номер АР9872СІ встановлено або було встановлено на білий автобус MERCEDES-BENZ 313 CDI 2003 року випуску. На сьогодншній день транспортному засобу 16 років.

07 липня 2015 року було здійснено видача тимчасового реєстр талону по дорученню в Мелітопольське ВРЕР Запорізької області.

MERCEDES-BENZ 313 CDIЗвертаємо Вашу увагу, що інформація про ТЗ, представлена на цій сторінці актуальна на 07.07.2015, велика ймовірність, що раніше або пізніше зазначеної дати з цим транспортним засобом проводились інші дії (зняття з обліку, реєстрація, продаж, тощо), обов'язково скористайтесь пошуком дублів або деталізацією по власнику, цілком можливо, що ТЗ знято з обліку і вказаний державний номер присвоєно іншому ТЗ. Перевіряйте всі можливі варіанти.

Деталізація:

  • Дата: 07.07.2015 (на сьогоднішній день пройшло 3 роки 10 місяців 13 днів)
  • Місце: Мелітопольське ВРЕР Запорізької області
  • Опис: видача тимчасового реєстр талону по дорученню
  • Власник: Пошук (Фізична особа)
  • КОАТУУ: 2323081201
  • Гео: Запорізька область, Мелітопольський район с.КОСТЯНТИНІВКА

  • запчастини для MERCEDES-BENZ 313 CDI

Посилання на цю сторінкуПосилання для форумів

Поділись в соціальних мережах

Примітка. Інформація взята з відкритого реєстру "Відомості про транспортні засоби та їх власників" Міністерства внутрішніх справ України на Эдиному державному порталі відкритих даних. uanomer.com.ua не несе відповідальність за можливі помилки і неточності, актуальність і достовірність вказаних даних можна перевірити лише шляхом офіційного запиту у відповідні державні органи. Отримати витяг про MERCEDES-BENZ 313 CDI з Єдиного державного реєстру можна за цим посиланням.

uanomer.com.ua АР9872СІ