Головна » ВТ1606ХТ

Пошуком по відкритій базі даних Міністерства внутрішніх справ України виявлено, що державний номер ВТ1606ХТ встановлено або було встановлено на чорний напівпричіп RICOE KRONE 2006 року випуску. На сьогодншній день транспортному засобу 13 років.

02 серпня 2013 року було здійснено видача свідоцтва про реєстрацію для поїздки за кордон по дорученню в (6501) МВ РЕР ДАІ м. Херсон.

RICOE KRONEЗвертаємо Вашу увагу, що інформація про ТЗ, представлена на цій сторінці актуальна на 02.08.2013, велика ймовірність, що раніше або пізніше зазначеної дати з цим транспортним засобом проводились інші дії (зняття з обліку, реєстрація, продаж, тощо), обов'язково скористайтесь пошуком дублів або деталізацією по власнику, цілком можливо, що ТЗ знято з обліку і вказаний державний номер присвоєно іншому ТЗ. Перевіряйте всі можливі варіанти.

Деталізація:

  • Дата: 02.08.2013 (на сьогоднішній день пройшло 5 років 10 місяців 15 днів)
  • Місце: (6501) МВ РЕР ДАІ м. Херсон
  • Опис: видача свідоцтва про реєстрацію для поїздки за кордон по дорученню
  • Власник: Пошук (Фізична особа)
  • КОАТУУ: 6510136600
  • Гео: Херсонська область, Херсон

  • запчастини для RICOE KRONE

Посилання на цю сторінкуПосилання для форумів

Поділись в соціальних мережах

Примітка. Інформація взята з відкритого реєстру "Відомості про транспортні засоби та їх власників" Міністерства внутрішніх справ України на Эдиному державному порталі відкритих даних. uanomer.com.ua не несе відповідальність за можливі помилки і неточності, актуальність і достовірність вказаних даних можна перевірити лише шляхом офіційного запиту у відповідні державні органи. Отримати витяг про RICOE KRONE з Єдиного державного реєстру можна за цим посиланням.

uanomer.com.ua ВТ1606ХТ